Październik 2018 – zaczynamy nowy sezon spotkań

Wraz z początkiem roku szkolno-studenckiego Stowarzyszenie Klub Fantastyki „Arkham” powraca na kolejny rok pełen zaciętych bojów planszówkowych, sesji RPG i innych związanych z fantastyką działań! Kolejny raz przy okazji początku roku mamy dla Was kilka informacji dotyczących nowości w działaniu naszego klubu.

Na początku zacznijmy od najważniejszej informacji: zmiany czasu i miejsca spotkań. Już od tego tygodnia zamiast czwartku będziemy spotykać się co piątek od godziny 17 do 20 w Klubie Osiedlowym „Blaszak” na ulicy Konopnickiej w Kaliszu. Wtorkowe spotkania w Cafe Columbus pozostają natomiast bez zmian – od 17 do 20.

Ostatni rok upłynął nam owocnie. Pojawiliśmy się na wielu wydarzeniach takich jak GameTime czy Święto Ulicy Niecałej. Tak jak w poprzednim roku, i w tym mamy w zanadrzu kilka ciekawych wydarzeń. Póki co pozostaną one niespodzianką, niemniej jednak zapraszamy do czuwania zarówno na naszym oficjalnym fanpage’u na Facebooku, kanale Discord czy niniejszej stronie internetowej.

Do dyspozycji naszych członków oraz sympatyków mamy mnóstwo gier planszowych, łącznie z kilkoma nowościami udostępnionymi dla nas dzięki uprzejmości firmy Black Monk, której z tego miejsca serdecznie dziękujemy! 🙂 Poza tym pragniemy zaprosić Was wszystkich na nasze comiesięczne spotkania Arkham Czyta i Ogląda, w których wspólnie przy herbacie i różnych smakołykach dyskutujemy na temat bardziej lub mniej leciwych utworów, tak literackich jak i filmowych.

Po więcej informacji piszcie na którymkolwiek z podanych powyżej kanałów. A tymczasem do zobaczenia już w najbliższy piątek!

2018-10-02T21:32:56+00:00Październik 2nd, 2018|Aktualności|